Red Castle

 

cocoonababy-7 1

 

red-castle

RED CASTLE

Našim záväzkom je, aby sa vaše dieťa dobre cítilo.
Vzhľadom k tomu, že v Red Castle máme veľké cítenie čo sa týka detských a rodičovských potrieb – sme boli vždy oddaný vytváraťprodukty najvyššej kvality. Náš záväzok je postavený na troch základných elementoch.

Kvalita
Používame iba najlepšie materiály (100% organická bavlna, materiál z najjemnejšieho vlákna, 2 vrstvový kašmír…), ktoré neškodia životnému prostrediu a garantujú neporovnateľné pohodlie a blahobyt vášho dieťaťa.

Inovácia
Produkty Red Castle sú navrhované priamo v našej spoločnosti vysokokvalifikovaným a kompetentným tímom.  
Úzko spolupracujeme s odborníkmi z lekárskeho prostredia.Vďaka tejto súčastnej spolupráci, naše produkty budú vždy zabezpečovať blahobyt a bezpečnosť vášho dieťaťa. nemocniciach pre novorodencov ako aj v tisíckach domacností a pomáha deťom prispôsobiť sa životu mimo maternice.

Produkty zaručujú, že neobsahujú tažké kovy, farbivá, AZO ani ftaláty a pravidelne podstupujú kontroly kvality a testy v nezávislých certifikovaných laboratóriach.

Bezpečnosť
Venujeme a investujeme náš čas do bezpečnosti detí.
Nikdy nerobíme kompromisy, pokiaľ ide o výber materiálov používaných na výrobu Red Castle produktov a preto môžeme povedať, že ponúkame maximálnu bezpečnosť pre vaše dieťa.

Len to najlepšie pre vaše bábätko je jadrom nášho záväzku.

 

28
100128100

Stránka 1 z 1 - 9 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 9 položiek celkom