O nás

FOR BABY s.r.o.

Je oficiálnym (autorizovaným výrobcom) dovozcom a distribútorom pre Slovensko značiek
RECARO, RED CASTLE, SCHARDT, GESSLEIN, THOMASHILFEN, HEYNER, SMILOO, BUBOU, INDY...
Samozrejmosťou je aj náš záručný a pozáručný servis.

 

Naša spoločnosť už viac ako 20 rokov pôsobí na slovenskom trhu v oblasti predaja detských potrieb (veľkoobchod-maloobchod).
Sortiment  tvoria naše exkluzívne značky, s prihliadnutím na osobný kontakt so zákazníkom pri výbere a prezentácii  produktov.

Sme autorizovaným dovozcom a distribútorom pre Slovensko takých známych značiek, ako RECARO a HEYNER, módnych nemeckých kočíkov a príslušenstva GESSLEIN, GESSLEIN/INDY, SMILOO detského nábytku SCHARDT, potrieb pre deti a mamičky od RED CASTLE. Špecialitou v našom sortimente sú autosedačky pre deti so zdravotným obmedzením/Handicap od nemeckej spoločnosti THOMASHILFEN. Ponúkame veľkoobchodnú spoluprácu pre nové alebo už vzniknuté špecializované predajne s detským sortimentom (Neváhajte nás kontaktovať ohľadom spolupráce).

Pretože naša spoločnosť je autorizovaná výrobcom na dovoz, distribúciu a servis  horeuvedených značiek, tak Vám my a naši oficiálni predajcovia môžeme zabezpečiť seriózne odborné poradenstvo, záruku a servis na produkty týchto značiek.

 Maloobchodnú ponuku dopĺňa aj iný – kvalitný tovar od zahraničných (napr. Lascal, Sterntaler,Baby Dan) aj slovenských výrobcov (Materasso,Richelieu).
Bezpečnosť, ergonómia, dizajn, komfort a kvalita to sú heslá ktorými sa držia dizajnéri, konštruktéri a inžinieri pri výrobe.  
Naše produkty sa vyznačujú vysokou kvalitou spracovania. Nie sú konštruované s cieľom úspory nákladov.

Nami dodávané značky najdete u viacerých špecializovaných predajcov detských potrieb (kamenné predajne) alebo e-shopy.

 

V našej špecializovanej maloobchodnej predajni na Rajskej ulici číslo 14 v Bratislave tel.č.: 02/52968042 si môžete osobne prezrieť, vyskúšať a nakúpiť či už autosedačku, kočík alebo niektorý z iných produktov za výhodnú cenu. Len tak sa môžete priamo presvedčiť o funkčnosti , kráse a bezpečnosti našich produktov. Odborný a školený personál Vám poradí pri výbere toho najlepšieho pre Vaše dieťa. Nájdete tu kompletný sortiment už spomínaných značiek ale aj iné známe značky.

predajna-forbaby-02