O nás

FOR BABY s.r.o.

Je oficiálnym (autorizovaným výrobcom) dovozcom a distribútorom pre Slovensko značiek
RECARO, RED CASTLE, SCHARDT, GESSLEIN, HEYNER, SMILOO, BUBOU, INDY...
Samozrejmosťou je aj náš záručný a pozáručný servis.

 

Naša spoločnosť už viac ako 20 rokov pôsobí na slovenskom trhu v oblasti predaja detských potrieb (veľkoobchod-maloobchod).
Sortiment  tvoria naše exkluzívne značky, s prihliadnutím na osobný kontakt so zákazníkom pri výbere a prezentácii  produktov.

Sme autorizovaným dovozcom a distribútorom pre Slovensko takých známych značiek, ako RECARO a HEYNER, módnych nemeckých kočíkov a príslušenstva GESSLEIN, GESSLEIN/INDY, SMILOO detského nábytku SCHARDT, potrieb pre deti a mamičky od RED CASTLE.  Ponúkame veľkoobchodnú spoluprácu pre nové alebo už vzniknuté špecializované predajne s detským sortimentom (Neváhajte nás kontaktovať ohľadom spolupráce).

Pretože naša spoločnosť je autorizovaná výrobcom na dovoz, distribúciu a servis  horeuvedených značiek, tak Vám my a naši oficiálni predajcovia môžeme zabezpečiť seriózne odborné poradenstvo, záruku a servis na produkty týchto značiek.

 Maloobchodnú ponuku dopĺňa aj iný – kvalitný tovar od zahraničných (napr. Lascal, Sterntaler,Baby Dan) aj slovenských výrobcov (Materasso,).
Bezpečnosť, ergonómia, dizajn, komfort a kvalita to sú heslá ktorými sa držia dizajnéri, konštruktéri a inžinieri pri výrobe.  
Naše produkty sa vyznačujú vysokou kvalitou spracovania. Nie sú konštruované s cieľom úspory nákladov.

Nami dodávané značky nájdete u viacerých špecializovaných predajcov detských potrieb (kamenné predajne) alebo e-shopy.

 

V našej vzorkovej predajni predajni na Trenčianskej 53 v Bratislave tel.č.: 02/52968042 si môžete osobne prezrieť, vyskúšať a nakúpiť či už autosedačku, kočík alebo niektorý z iných produktov za výhodnú cenu. Máme tu vystavenú kompletnú modelovú radu kočíkov Gesslein, autosedačiek Recaro ale aj Heyner. Špecializujeme sa na tieto značky už veľmi dlhú dobu. Len tak sa môžete priamo presvedčiť o funkčnosti , kráse a bezpečnosti našich produktov. Odborný a školený personál Vám poradí pri výbere toho najlepšieho pre Vaše dieťa.

 

 

 20230809_104928_resized