Doprava a platba

SPÔSOBY DOPRAVY
ZADARMO
4,95 €

 

SPÔSOBY PLATBY
ZADARMO
ZADARMO

 

Doručenie kuriérskou službou UPS - tento spôsob má tieto výhody:        

  • doručenie 1-2 pracovné dniod expedície (doručuje sa v pracovné dni),          
  • doručenie vždy priamo do Vašich rúk
  • možnosť sledovať cez internet,kde sa momentálne Vaša zásielka nachádza.

Osobný odber priamo na predajni, stačí pri nákupe v košíku e-shopu zvoliť možnosť „Osobný odber“. Ako náhle bude tovar pripravený, informuje Vás e-mailom alebo telefonicky.

Prevádzkovateľ internetovej predajne For Baby umožňuje svojím zákazníkom  osobný odber tovaru na prevádzke For Baby , Trenčianska 53, 821 09 Bratislava. (PO-PI 10-18 hod, SO 9-12 hod)

V tomto prípade nie je možné platiť vopred na účet.

V prípade, že si zvolíte túto možnosť osobného odberu, je Vaša objednávka vyradená - ZRUŠENÁ z evidencie internetových objednávok a všetky záväzky voči spotrebiteľovi preberá kamenná predajňa For Baby. Tá zabezpečí tovar o ktorý máte záujem a vyzve Vás k osobnému odberu - kúpe na predajni - platba je priamo na predajnom mieste - cez registračnú pokladnicu. V tomto prípade sa potom nejedná o podomový a zásielkový predaj tovaru , ale jedná sa o kúpu tovaru na objednávku, s osobným odberom, kedy si má spotrebiteľ možnosť a právo pred kúpou si tovar prezrieť a v prípade, že sa rozhodne, nemusí ho prevziať.

Osobný odber u firmy For Baby sa týmto stáva predajom tovaru priamo na predajni. Tovar je osobne predvedený  zaškoleným personálom, je názorne vysvetlené a predvedené použitie tovaru a tento predaj sa ďalej riadi všeobecne platnými Obchodnými podmienkami pre predaj v kamennej predajni.

Taktiež Vás môže predajňa vyzvať v zmysle platných obchodných podmienok predajne  k vyplateniu  zálohy vopred - až po jej úhrade je tovar pre vás objednávaný.

 

Poštovné v rámci SR 4,95€. Avšak pri objednávke nad  49€ poštovné ZDARMA

Objemné nábytkové zostavy doručujeme bezplatne len v rámci Bratislavy. Mimo Bratislavu po dohode.

Pri rozdelení Vašej objednávky - expedičné náklady platíte len raz.

Pri prvej dodávke, ďalšia dodávka je hradená našou firmou (ale len ak je objednávka z dôvodu dostupnosti výrobkov vybavovaná po častiach).

Nenesieme zodpovednosť za:

Poškodenie zásielky zavinené prepravnou spoločnosťou.

Oneskorené dodanie zavinené prepravnou spoločnosťou