Akcia Zväčšiť
  • 1 z 13
 

Red Castle Miracle Blanket zavinovačka

Neohodnotené
 

Zázračná zavinovačka pomáha bábätkám a rodičom dobre sa vyspať!

Bežná cena 33,90 €
Ušetríte 8 € (–23 %)
25,90 €
21,58 € bez DPH
Značka Red Castle
Kategória Zavinovačky a deky
Zvoľte variant
Leaf Kód tovaru 043068 varianta: Leaf Skladom 33,90 € 25,90 €
21,58 € bez DPH
   
Happy Fox Kód tovaru 043078 varianta: Happy Fox Vypredané 33,90 € 25,90 €
21,58 € bez DPH
   
White/Beige Kód tovaru 043051 varianta: White Beige Skladom 33,90 € 25,90 €
21,58 € bez DPH
   
 

Red Castle Miracle Blanket zavinovačka

 


ZÁZRAČNÁ ZAVINOVAČKA Pomáha bábätkám a rodičom dobre sa vyspať!

RED CASTLE obnovil a prepracoval starodávny spôsob balenia detí do veľkej látky – zavinutie.

Cieľom bolo nájsť spôsob na upokojenie novorodencov, ktorí plačú donekonečna, ťažko spia, aj pomôcť ich rodičom, ktorí v dôsledku nedostatku spánku a vyčerpania stávajú sa viac a viac unavenými a stresovanými.

Novorodenci často plačú, hlavne v čase, keď majú spať a mi nevieme prečo a ani ako by sme im mohli pomôcť. Zavinovačka je vyrobená z mäkkej bavlny, ktorá vytvára pocit akoby dieťa bolo v maternici, čo deti utíši a upokojí, pomáha im zvyknúť si na nové prostredie. Keď je dieťa nepokojné alebo má koliku, ťažko zaspáva alebo plače bez zrejmého dôvodu a vtedy sa ho odporúča zabaliť do zázračnej zavinovačky. Jedinečný dizajn zázračnej zavinovačky drží ruky dieťaťa po bokoch telíčka, čím sa predchádza Morovmu reflexu (uchopovací reflex), keď nekontrolované pohyby rúk zobudia dieťa, ktoré vzápätí začne plakať. Taktiež vyvíja jemný tlak na jeho bruško, čo mu pomáha uvoľniť sa a takmer hneď ho upokojí. Dieťa môže naďalej voľne pohybovať nohami, v teplom počasí môže byť zabalené s odhalenými nohami. Počas dňa, keď dieťa nespí, nemalo by byť zavinuté do zázračnej zavinovačky, alebo by sme ho mali nechať hrať sa s rukami. Zázračná zavinovačka sa odporúča používať od narodenia až do veku 14 týždňov. Pokojné dieťa spí lepšie – aj jeho rodičia!

Otázky a odpovede :

Existuje Zázračná zavinovačka v niekoľkých veľkostiach?

Zázračná zavinovačka je vyrábaná len v jednej veľkosti, je cielená pre deti od narodenia až do niekoľkých mesiacov veku (v priemere do 3-4 mesiacov).

Prečo nemá Zázračná zavinovačka gombíky alebo suchý zips?

Je to veľmi jednoduché, nie je potrebné používať takéto zapínanie. Vďaka špeciálnemu tvaru Zázračná zavinovačka zostáva zavinutá okolo dieťaťa aj bez týchto pomôcok.

Môže sa Zázračná zavinovačka uvoľniť počas spánku?

Dostatočná dĺžka bočných strán Zázračnej zavinovačky umožňuje, aby dieťa bolo zavinuté niekoľko krát. Takže zavinovačka sa neuvoľní, ani pri spaní, ani keď sa dieťa v nej pohybuje.

Môže sa dieťa pohybovať v Zázračnej zavinovačke?

Aj keď je dieťa príjemne zavinuté, je schopné voľne pohybovať nohami. Existuje riziko, že by dieťaťu bolo príliš teplo v Zázračnej zavinovačke? Zázračná zavinovačka je vyrobená zo vzdušnej, ľahkej vlny. Dieťa by malo byť oblečené vhodne podľa teploty vzduchu v izbe.

Kedy by som mala dieťa zavinúť?

Zavinutie dieťaťa sa odporúča len vtedy, keď dieťa dávate spať. Počas dňa, keď dieťa je hore, nemalo by byť zavinuté, ale malo by mať voľnosť, aby sa mohlo učiť hrať sa s rukami.

Kedy by som mala prestať používať Zázračnú zavinovačku?

Zázračnú zavinovačku odporúčame používať asi do 4 mesiacov veku dieťaťa. Pokiaľ ju dieťa ďalej potrebuje, môžete ju používať (ak je dieťa dlhé, zaviňte ho s nohami len položenými na nožnom vaku). Keď vám dá vedieť, že si už nepraje byť zavinuté, postupne ho naučte spávať bez Zázračnej zavinovačky, napr. ukladajte ho do postele v RED CASTLE Spacom vaku.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: