Schardt, Strana 2

Kinderzimmer Planet Türkis_jpg 1

 

schardt

Nápady pre deti
Motto našej firmy je súčasne záväzkom a podnetom. Už viac ako 75 rokov vyrábame inovatívne, vysoko kvalitné výrobky základného vybavenia pre deti na báze štyroch hlavných motívov:

Bezpečnosť&kvalita
Bezpečnosť detí je pri vývoji nábytku pre deti na prvom mieste. Preto je pre nás obzvlášť dôležité integrovanie nových štandardov a noriem do dizajnu a funkcie našich produktov. Skúsený tím vysoko motivovaných spolupracovníkov, najmodernejšia technika a nepretržitá kontrola vo výrobe zaručujú najlepšiu kvalitu.

Dizajn
V občas neprehľadnej rôznorodosti dizajnu nábytku pre deti používame pôsobivé akcenty. Použitím inovatívnych koncepcií a čistých, moderných tvarov vytvárame priestor pre deti a rodičov, ktorý spája bezpečie s funkčnými riešeniami a atraktívnym dizajnom.

Ekologickosť
Ekologické surovinytvoria základ našich trvácnych produktov. Dbáme na krátke zásobovacie trasy, pretože drevo používame výlučne z domácich lesov. Celá výroba je ekologicky orientovaná, od použitia materiálov udržiavajúcich si trvalú hodnotu a bez obsahu škodlivín až po opätovné zhodnotenie zvyškových materiálov.

Stálosť
Okrem vedomosti, že nami použitá surovina drevo znovu narastie, ponúka náš nábytok flexibilné riešenie na dlhodobé použitie. Nadčasový dizajn, vysoko kvalitné materiály a prvotriedne spracovanie zaručujú vysokú životnosť a dlho trvajúcu radosť z nášho produktu. Toto chápeme vo firme Schardt pod pojmom realizovaná stálosť.

Náš značkový nábytoksú špičkové výrobky spracovania dreva, vytvorené pre náročných zákazníkov.

S týmto je spojený neobmedzený sľub, že za každý kus nábytkuručíme svojim dobrým menom, pretože zaistenie kvality a orientácia na zákazníka pre nás neznamenajú prázdne slová, ale podnikateľský princíp

189
644211896442

Stránka 2 z 2 - 27 položiek celkom

Stránka 2 z 2 - 27 položiek celkom