Akcia Zväčšiť
  • 1 z 6
 

Recaro Easy Tech bezpečnostný signalizátor

Neohodnotené
 

Easy-Tech je univerzálne príslušenstvo, ktoré Vám pri opustení vozidla pripomína, že Vaše dieťa je ešte stále v detskej sedačke. Vodič je upozornený zvukovým, vizuálnym ako aj hmatovým alarmom na svojom zaregistrovanom smartfóne. Pretože Easy-Tech sa dá univerzálne používať, môžete ho používať so všetkými detskými sedačkami dostupnými na trhu bez toho, aby to narušilo bezpečnostný výkon.

Bežná cena 39,90 €
Ušetríte 20 € (–50 %)
19,90 €
16,58 € bez DPH
Značka Recaro
Kategória Autosedačky
Zvoľte variant
easy tech front view open accessories recaro kids Kód tovaru 89230900070 varianta: White/Black Skladom 39,90 € 19,90 €
16,58 € bez DPH
   
 

Recaro Easy-Tech bezpečnostný signalizátor

Easy-Tech je univerzálne príslušenstvo, ktoré Vám pri opustení vozidla pripomína, že Vaše dieťa je ešte stále v detskej sedačke. Vodič je upozornený zvukovým, vizuálnym ako aj hmatovým alarmom na svojom zaregistrovanom smartfóne. Pretože Easy-Tech sa dá univerzálne používať, môžete ho používať so všetkými detskými sedačkami dostupnými na trhu bez toho, aby to narušilo bezpečnostný výkon. Po inštalácii do detskej sedačky a pripojení k aplikácii RECAROKids je pripojenie automatické - stačí pripojiť príslušenstvo.

 

AKO TO FUNGUJE

Aktivácia
Pripojte Easy-Tech sponou na zadnej strane ramennej vypchávky alebo k 3-bodovému pásu a pripojením príslušenstva ho aktivujte.

Deaktivácia
Keď dorazíte do cieľa, jednoducho otvorte príslušenstvo a je deaktivované.

RECAROKids App

Easy-Tech funguje v spojení s aplikáciou RECAROKids. Stiahnite si aplikáciu a postupujte podľa pokynov na pripojenie vášho smartfónu a príslušenstva. Pre maximálnu úroveň bezpečnosti je aplikácia RECAROKids vybavená trojitým výstražným systémom:

Alarm 0:

Ak sa vodič vzdiali od vozidla, v ktorom je aktivovaná technológia Easy-Tech, systém pošle do smartfónu jednoduchú správu o vzdialení sa. Od tohto okamihu má vodič 3 minúty na vykonanie takých činností, ako je vybratie jedla z batožinového priestoru alebo doplnenie paliva v úplnom pokoji a bez alarmu.

Prvý alarm:

Keď sa vodič vzdiali od vozidla na viac ako 3 minúty, spustí sa zvukový, vizuálny ako aj hmatový alarm, ktorý sa dá vypnúť do 40 sekúnd.

Druhý alarm:

Ak sa prvý alarm nevypne v časovom okne, spustí sa druhý alarm. Tento automaticky odošle správu všetkým vopred nastaveným núdzovým kontaktom s GPS súradnicami vozidla, v ktorom sa dieťa nachádza.

Aplikácia RECAROKids obsahuje balík výstražných správ. Pri každom druhom poplachu sa výstražné správy znížia o počet zadaných núdzových kontaktov. Tieto je možné dokúpiť pomocou aplikácie RECAROKids. Ak nie je k dispozícii dostatok výstražných správ, v časti aplikácie „Nákupy“ je k dispozícii niekoľko balíčkov, ktoré si môžete rezervovať. Ak nie je počet poplašných správ dostatočný, systém je deaktivovaný a nefunguje.

  • Používanie zariadenia v žiadnom prípade nenahrádza zodpovednosť a/alebo ostražitosť vodiča vozidla (a/alebo cestujúcich). RECARO Easy-Tech je len pomôcka: nikdy nenechávajte dieťa v aute bez dozoru!
  • Spoločnosť Artsana za žiadnych okolností nenesie zodpovednosť za škodlivé udalosti a/alebo následky akéhokoľvek druhu (aj v súvislosti s nesprávnym fungovaním elektronického zariadenia), pretože spoločnosť RECARO Easy-Tech poskytuje iba pomocný a výstražný systém na prevenciu udalostí a/alebo následkov z dôvodu zabudnutia.
  • Používanie zariadenia v žiadnom prípade nenahrádza ostražitosť a zodpovednosť vodiča / rodiča / opatrovníka / tútora alebo osoby, ktorej je dieťa zverené.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: