Angelcare AC 300 monitor dychu

Neohodnotené
 

Posledný kus v tejto cene! Tento digitálny monitor sleduje dýchanie vášho dieťatka

89 €
74,17 € bez DPH
Výrobca Angelcare
Kategória Monitory zvuku, pohybu,dychu
Zvoľte variant
Angelcare AC 300 monitor dychu Kód tovaru 300AC varianta: AC300 Vypredané 89 €
74,17 € bez DPH
   
 

Angelcare AC 300 monitor dychu

Tento digitálny monitor sleduje dýchanie Vášho dieťatka. Je výbornou prevenciou proti tzv. "SYNDRÓMU NÁHLEHO ÚMRTIA", na ktorý zomiera počas prvých 6 mesiacov viac novorodeniatok ako na všetky ostatné choroby dohromady.
Takisto upozorní ak dieťatko prestane dýchať z dôvodu upchatia dýchacích ciest pri chorobe alebo z inej príčiny. Kanadská značka "ANGELCARE" získala mnoho medzinárodných ocenení za spoľahlivosť svojich prístrojov.
Na sledovanie dychu používa až 2 senzorické dosky . Ak dieťa prestane dýchať na viac ako 20 sekúnd, spustí sa alarm. Na trhu sú možno aj lacnejšie prístroje, avšak na úkor spoľahlivosti a pri mnohých falošných poplachoch.

Monitor funguje na baterky.
Rozmery senzorických dosiek: 25x25 cm -

Tento výrobok NIE JE lekárske zariadenie, a nevie poskytnúť priamu lekársku pomoc v prípade syndrómu náhlej smrti bábätka (SIDS). - Tento výrobok NENAHRÁDZA priamy dozor bábätka. Svoje dieťa kontrolujte v pravidelných intervaloch. Pokiaľ vaše dieťa patrí do “ohrozenej” kategórie, tak bezpodmienečne sa poraďte so svojim lekárom o potrebe prípadných doplňujúcich prístrojoch.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií: Podmienky ochrany osobných údajov