• 1 z 15
 

Indy Gesslein Comfort kočík

Neohodnotené
 
INDY nie je len kočík. Je to všetko v jednom
899 €
749,17 € bez DPH
Značka INDY Gesslein
Kategória Kočíky
Zvoľte variant
INDY 520 000 metropolis comfort seitlich Kód tovaru 5026I varianta: 5026I Metropolis Na objednávku 899 €
749,17 € bez DPH
   
INDY 520 010 smokepetrol comfort seitlich Kód tovaru 5027I varianta: 5027I Smoke Petrol Na objednávku 899 €
749,17 € bez DPH
   
INDY 520 110 simpleyblack comfort seitlich Kód tovaru 5032I varianta: 5032I Simply Black Na objednávku 899 €
749,17 € bez DPH
   
INDY 520 100 purplepower comfort Kód tovaru 5033I varianta: 5033I Purple Power Na objednávku 899 €
749,17 € bez DPH
   
INDY 520 100 blackpepper comfort seitlich Kód tovaru 5034I varianta: 5034I Black Pepper Na objednávku 899 €
749,17 € bez DPH
   
INDY 520 000 sailorblue comfort seitlich Kód tovaru 5035I varianta: 5035I Sailor Blue Na objednávku 899 €
749,17 € bez DPH
   
INDY 520 100 comfort golden glam Kód tovaru 5036I varianta: 5036I Golden Glam Na objednávku 899 €
749,17 € bez DPH
   
 

 Gesslein INDY Comfort kočík

                                                                                                                                                                                           Indy Logo web

INDY ZNAMENÁ NOVÚ GENERÁCIU DETSKÝCH KOČÍKOV – VYVINUTÚ PRE NOVÚ GENERÁCIU RODIČOV. 

LUXUS & KOMFORT od prvého dňa DeutschlandHerz 1Kvalita Made in Germany

 

INDY NIE JE LEN DETSKÝ KOČÍK. JE TO VŠETKO V JEDNOM. A TÝM JE PERFEKTNÝ PRE KAŽDÝ DEŇ, KAŽDÉ DIEŤA  A KAŽDÚ ŽIVOTNÚ SITUÁCIU. RODIČIA DNEŠKA MAJÚ MNOŽSTVO PODÔB, INDY, NÁŠ DETSKÝ KOČÍK ZAJTRAJŠKA, ICH MÁ EŠTE VIAC!

 

MOBILITA 2.0

DIEŤA ZNAMENÁ ZMENU. BYT V POHYBE. STÁLE A VŠADE. INDY JE VIAC AKO LEN SPRIEVODCA. POMÁHA RODIČOM ZORGANIZOVAŤ ICH MOBILNÝ VŠEDNÝ DEŇ AKTÍVNE. TÝM, ŽE SA PERFEKTNE PRISPÔSOBÍ – AKÉMUKOĽVEK VEKU, AKÉMUKOĽVEK OKOLIU, NA AKÚKOĽVEK POŽIADAVKU. ČISTÝ DIZAJN, INOVATÍVNA TECHNIKA, JEDNODUCHÁ MANIPULÁCIA. INDY NEROBÍ ŽIADNE KOMPROMISY. AKO ŠIKOVNÝ DETSKÝ KOČÍK ALL-IN-ONE JE VŽDY PERFEKTNE O KROK VOPRED. MOBILITA 2.0 MÁ SVOJE MENO: INDY.

 

DESIGN AT ITS BEST

PERFEKTNÝ DIZAJN JE SKĹBENÍM KONCEPCIE, TECHNIKY A OPTIKY DO NÁRODNÉHO KOMPLEXNÉHO OBJEKTU. JASNÁ REC TVAROV KOČÍKA INDY JE VÝSLEDKOM VYSOKO INOVAČNÉHO PROCESU ROZVOJA: VŠETKY FUNKCIE SÚ SÚSTREDENÉ V JEDINOM KOMPAKTNOM CENTRÁLNOM KLBE. REDUKCIA NA TO PODSTATNÉ. ČISTÉ LÍNIE, JEDNODUCHÁ ELEGANCIA, MAXIMÁLNE POHODLIE OBSLUHY. PODROBNOSTI VYTVÁRAJÚ ROZDIELY. AKO ŠIKOVNÝ SYSTÉM ADAPTÉRU, PROSTREDNÍCTVOM KTORÉHO MÔŽE KOČÍK INDY VŽDY NÁJSŤ NOVÉ MOŽNOSTI. HODNOTNÉ MATERIÁLY. KREATÍVNE KOMBINÁCIE. VYSOKÁ KVALITA SPRACOVANIA. INDY JE ZAMERANÝ NA DIZAJN, KTORÝ ROBÍ RADOSŤ. VÁM A VÁŠMU DIEŤAŤU.

 MULTIFUNKČNÉ JADRO INOVÁCIA JE, KEĎ SA ÚŽASNÁ TECHNIKA UMIESTNI V NAJMENŠOM PRIESTORE. KOMPAKTNÉ MULTIFUNKČNÉ CENTRUM MÁ PRIEMER IBA 80X39 MM A SÚČASNE OBSAHUJE RAD FUNKCIÍ: UPÍNA ADAPTÉR PRE NAJRÔZNEJŠIE NADSTAVBY. VĎAKA ŠPECIÁLNEMU MECHANIZMU MINIMALIZUJE VÔĽU RUKOVÄTE. A VYTVÁRA KĹB PRE OTOČNÚ RUKOVÄŤ A INOVATÍVNY SKLADACÍ MECHANIZMUS. SÚ TO PRÁVE MALÉ VECI, KTORÉ VYTVÁRAJÚ VEĽKÝ ROZDIEL ...

 PRÉMIOVÁ KVALITA Z NEMECKA MILUJEME TO, ČO ROBÍME. A MÁME RADI NÁŠ PRODUKT. PRETO UŽ VÝROBE VENUJEME OSOBITNÚ POZORNOSŤ. VŠETKY TEXTÍLIE KOČÍKU INDY- SÚ RUČNE ŠITÉ. STEH ZA STEHOM ŠIJÚ SKÚSENÉ KRAJČÍRKY V TRADIČNOM NEMECKOM PODNIKU TENTO KVALITNÝ PRODUKT, KTORÉMU MÔŽETE VERIŤ. SAMOZREJME VŠETKY NAŠE TEXTÍLIE SÚ VYROBENÉ BEZ OBSAHU ŠKODLIVÝCH LÁTOK A STRIKTNE PODĽA POKYNOV Z OEKO-TEX® ŠTANDARDU 100.

 EXKLUZÍVNE MATERIÁLY NIEKEDY TO PRÁVE MUSÍ BYT MIMORIADNE. PRI KOČÍKU INDY TO PLATÍ AJ PRE MATERIÁLY. EXTRAVAGANTNÉ MATERIÁLY V PRVOTRIEDNEJ KVALITE VYTVÁRAJÚ Z KOČÍKA INDY DETSKÝ KOČÍK PRE EXKLUZÍVNY ŽIVOTNÝ ŠTÝL. CI PODDAJNÁ KOŽA, RAFINOVANÁ TROJROZMERNÁ POTLAČ, UŠĽACHTILÁ ŠTRUKTÚRA TKANIA ALEBO VZRUŠUJÚCE KONTRASTY ČIERNEJ A BIELEJ - VŠETKY PRVKY DIZAJNU KOČÍKA INDY SÚ VÝNIMOČNÉ V KAŽDOM POHĽADE. ROVNAKO AKO VAŠE DIEŤA.

RUČNÁ PRÁCA Z NEMECKA,TEXTÍLIE TESTOVANÉ NA OBSAH ŠKODLIVÍN, VYROBENÉ BEZPEČNE

TAKMER AKO VZNÁŠANIE – BEZ DUŠE PRI KOLESE AIR + JE PENOVÉ JADRO Z EVA OBOPNUTÉ GUMOVÝM PLÁŠŤOM – PRE NIŽŠIE OPOTREBOVANIE, PERFEKTNÚ POVRCHOVÚ PRIĽNAVOSŤ A VÝBORNÉ JAZDNÉ VLASTNOSTI. NOVODOBÉ PRUŽENIE PREDNÉHO KOLESA JE PATENTOVANÉ: BEZ TRHANIA ALEBO MINIMÁLNEHO ZADRHÁVANIA SA KOLESÁ JEDNODUCHO KĹŽU CEZ PREKÁŽKY ĎALEJ.

JEDNODUCHÁ MANIPULÁCIA V KAŽDEJ SITUÁCII

PERFEKTNÁ VÝMENA SLNKO OSLŇUJE? VIETOR V TVÁRI? JEDNODUCHÝM KLIKNUTÍM ZMENÍTE SMER JAZDY! OTOČNÁ RUKOVÄŤ FUNGUJE OKREM TOHO AJ V ŠPORTOVÝCH VERZII.

VŠETKO PERFEKTNE POD KONTROLOU VĎAKA PRAKTICKÉMU ZALOMENIU RUKOVÄTE JE MOŽNÉ INDIVIDUÁLNE PRISPÔSOBENIE VÝŠKY - PRE POHODLNÉ POUŽITIE PRI ĽUBOVOLNEJ TELESNEJ VÝŠKE. ZVLÁŠŤ POHODLNÉ PRE VYSOKÝCH ĽUDÍ!

VŠADE MOBILNÝ VĎAKA SVOJMU ŠIKOVNÉMU ADAPTÉRU JE MOŽNÉ PODVOZOK KOMBINOVAŤ SO VŠETKÝMI NADSTAVBAMI. POUŽITÍM DETSKEJ AUTOSEDAČKY SA ZMENÍ NA PRAKTICKÝ CESTOVNÝ SYSTÉM.

ZACHOVANIE PREHĽADU VĎAKA ZVÝŠENEJ NADSTAVBE NELEŽÍ PRÍPADNE NESEDÍ VAŠE DIEŤA VO VÝŠKE VÝFUKOV A JE TAK LEPŠIE CHRÁNENÉ PRED VÝFUKOVÝMI PLYNMI. PRAKTICKÉ NAPRÍKLAD V KAVIARNI: VÝŠKA SEDU JE NASTAVENÁ NA BEŽNÚ VÝŠKU STOLOV 80 CM.

 INOVÁCIA znamená nájdenie riešení

UMELEC PREMENY FLEXIBILNÉ OTOČNÉ KOLIESKA PRE MESTO, VEĽKÉ KOLESÁ NA VÝLET DO PRÍRODY: VĎAKA SVOJEJ VYMENITEĽNEJ NÁPRAVE JE KOČÍK INDY NAJLEPŠIE VYBAVENÝ PRE AKÝKOĽVEK TERÉN.

 ZÁZRAČNÝ ÚLOŽNÝ PRIESTOR VO VEĽKEJ ODKLADACEJ SIEŤKE JE OBROVSKÝ PRIESTOR PRE NÁKUPNÉ VRECKÁ, TAŠKY A POD. K ODLOŽENÝM PREDMETOM JE DOBRÝ PRÍSTUP, PRETOŽE V CESTE SA NENACHÁDZAJÚ ŽIADNE PRIEČKY.

 KOMPAKTNÉ USKLADNENIE KOMFORTNÝ MECHANIZMUS NA POSKLADANIE A ZABLOKOVANIE UMOŽŇUJE LEN NIEKOĽKÝMI HMATMI POSKLADANIE KOČÍKA INDY NA KOMPAKTNÝ ROZMER 68X57X35 CM.

PRE VÁŠ INDIVIDUÁLNY ŽIVOTNÝ ŠTÝL

ĽAHKÝ NA NOSENIE CEZ RAMENO

POUŽITÍM ROBUSTNÉHO NOSNÉHO POPRUHU JE MOŽNÉ POSKLADANÝ KOČÍK ÚPLNE JEDNODUCHO PRENÁŠAŤ ALEBO ZA ÚČELOM ÚSPORY PRIESTORU USKLADNIŤ ZAVESENÝ NA STENU.

INDY NADSTAVBY
Všetky nadstavby kočíka INDY disponujú radom praktických funkcií a dodatočnými funkciami, ktoré Vám a Vášmu dieťaťu ponúkajú pridaný komfort a bezpečnosť.

KOŽENÁ RUKOVÄŤ
ručne zošitá z pružnej syntetickej kože, dostupná v 4 farbách.

PRIEHĽADNÉ OKIENKO
pre upokojujúci zrakový kontakt

ZADNÉ OPERADLO
možnosť nastavenia až do polohy ležmo

FLEXIBILNÝ
jednoducho demontovateľný len jedným pohybom ruky

STRIEŠKA
ochrana 50+, možnosť kompaktného zhrnutia

OBOJSTRANNÁ VLOŽKA LOOP
extra Čalúnenie z Cellpur® s odlišným dizajnom na zadnej strane

BEZPEČNOSTNÉ MADLO
možnosť odklopenia na stranu mechanizmom ovládaným jednou rukou

ČALÚNENIE POPRUHOV A ZÁMKY
mäkké ochranné vankúšiky pre extra-komfort

OPIERKA NÔH
nastaviteĽná pre ergonomický sed alebo polohu ležmo

Veľa exkluzívnych dizajnov na výber

 INDY COMFORT

UVOĽNENÁ JAZDA V KAŽDOM VEKU. TÁTO FUNKčNÁ NADSTAVBA UMOŽNUJE PERFEKTNÉ PRISPÔSOBENIE NA POTREBY DIEŤAŤA. OPERADLO JE NASTAVITELNÉ V ŠTYROCH STUPŇOCH AŽ PO POLOHU LEŽMO, OPIERKA NÔH JE NASTAVITELNÁ VÝŠKOVO A DOKONCA DLŽKOVO. VRECKO NA STRIEŠKE DODATOČNÝ ODKLADACÍ PRIESTOR.OCHRANA PROTI VYPADNUTIU-INTEGROVANÁ SIEŤKA PRE ZVÝŠENÚ BEZPEČNOSŤ PRI OTVORENEJ ZADNEJ ČASTI STRIEŠKY.

ROZMERY PODVOZOK INDY:  ZLOŽENÝ 68X57X35 CM, ŠÍRKA PODVOZKU 57 CM, NASTAVENIE RÚČKY 80-117 CM, HMOTNOST 7,8 KG

ROZMERY NADSTAVBA COMFORT : 102X41X27 CM, PLOCHA NA LEŽANIE 96X34 CM, HMOTNOST 4,8 KG

MOŽNOST ZATAŽENIA 20 KG : HMOTNOSŤ VARÍRUJE PODĽA ZVOLENÉHO MATERIÁLU. VŠETKY ÚDAJE SÚ PRIBLIŽNÉ ROZMERY.

FARBA PODVOZKU JE VOLITELNÁ:
STRIEBORNÁ -ELOX, ČIERNA, BIELA

FARBA KOŽENEJ RUKOVÄTE JE VOLITEĽNÁ :
ČIERNA, TITAN, COGNAC, TABAK ( V TEJ ISTEJ FARBE BUDE AJ PREDNÉ MADLO NA ŠPORTOVEJ NADSTAVBE)

PRODUKT OBSAHUJE :
PODVOZOK S OTOČNÝMI PREDNÝMI KOLIESKAMI VRÁTANE NÁKUPNÉHO KOŠA, NADSTAVBA COMFORT S OBOJSTRANNOU LOOP VLOŽKOU, ZÁHLAVNÍK, MADLO, STRIEŠKA, BEZPEČNOSTNÉ POPRUHY, A BASIS ADAPTÉR.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií: Podmienky ochrany osobných údajov