• 1 z 6
 

Bubou Gesslein Sensitive spací vak 50/60cm

Neohodnotené
 

Celoročný spací vak s obsahom zinku

67,90 €
56,58 € bez DPH
Značka Bubou Gesslein
Kategória Fusaky a spacie vaky
Zvoľte variant
Bubou Gesslein Sensitive spací vak 50/60cm Kód tovaru 775022 varianta: 022 Na objednávku 67,90 €
56,58 € bez DPH
   
Bubou Gesslein Sensitive spací vak 50/60cm Kód tovaru 775001 varianta: 001 Na objednávku 67,90 €
56,58 € bez DPH
   
Bubou Gesslein Sensitive spací vak 50/60cm Kód tovaru 775159 varianta: 159 Na objednávku 67,90 €
56,58 € bez DPH
   
Bubou Gesslein Sensitive spací vak 50/60cm Kód tovaru 775145 varianta: 145 Na objednávku 67,90 €
56,58 € bez DPH
   
 

celoročný Spací vak BUBOU Sensitive

Ošetrujúci a regenerujúci pokožku. Celoročný spací vak!!!

Zdravý a zotavujúci spánok je pre nás ľudí nevyhnutný. Citlivá detská pokožka okrem toho potrebuje ešte aj osobitnú starostlivosť. Vďaka nášmu novému, priliehavému Bubou sensitive darujeme toto Vášmu miláčikovi už počas spánku – a úplne prirodzeným spôsobom! 

Zinok je už storočia osvedčené liečivo s rozhodujúcim vplyvom na zdravie Vášho dieťaťa. Posilňuje imunitný systém, zmyslové funkcie a je viazaný vo viac ako 100 enzýmoch. Zvlášť cenný je zinok pre svoj antiseptický a antibakteriálny účinok pri hojení rán. 

Pretože zinok nemôže byť v tele ukladaný, je potrebné ho pravidelne privádzať zvonka. Náš Bubou sensitive s vláknami Smartcell uvoľňuje vďaka uloženému zinku túto účinnú látku na pokožku počas spánku. Spací vak cez noc upokojuje, chladí a regeneruje vyčerpanú detskú pokožku. Okrem toho napomáha detskej pokožke pri tvorbe nových buniek a výžive namáhaných prípadne poranených kožných buniek. 

Na príjemný štart do nového dňa Bubou sensitive! 

Viete už, že konštantná telesná teplota počas spánku môže znížiť riziko náhleho úmrtia dieťaťa? Ako milujúci rodičia pozorujete spánok Vášho dieťaťa veľmi pozorne. Možnosť ste si už všimli, že Váš potomok potrebuje počas spánku viac tepla a jeho telíčko je ráno mierne vychladnuté. Okrem toho spracováva Vaše dieťa všetko, čo cez deň prežilo a potom občas spí nepokojne. 

Kým ešte dieťa „žije“ v mamičkinom brušku, stará sa príroda o perfektné okolie s ideálnou teplotou. Teraz ste za to ale zodpovední Vy. Vďaka nášmu premyslenému spaciemu systému BUBOU, môžete pre Vaše dieťa pripraviť pohodu a bezpečnosť pri spánku, ako u mamičky v brušku. BUBOU dbá na to, aby Váš potomok zostal počas rôznych fázach spánku vždy v svojej individuálnej oddychovej zóne. Podporuje vyrovnanie teploty kože a telesnej teploty. Toto je veľmi dôležité, pretože týmto sa znižujú riziká náhleho úmrtia dieťaťa, ktoré sú spôsobené okrem iného nahromadením tepla. 

Firma Gesslein prvýkrát využila inovačnú technológiu z vesmírneho výskumu na zlepšenie pohodlia dojčiat a malých detí počas spánku. Takto funguje vyrovnávanie teploty: Ak je teplota Vášho dieťaťa vyššia ako ideálna hodnota, prejdú mikrokapsule nachádzajúce sa v rúne Comfortemp do kvapalného stavu a spôsobujú efekt chladenia. Ak teplota opäť klesne, prejdú tieto mikrokapsule z kvapalného stavu opäť do tuhej fázy, pritom uvoľnia tepelnú energiu a týmto spôsobom udržiavajú telo príjemne teplé aj pri nízkych teplotách. V prvej fáze spánku, kedy je telesná teplota detí často vyššia ako ideálna hodnota, pohlcujú drobné mikrokapsule vo vnútri telesné teplo a ukladajú ho. Keď potom neskôr telesná teplota klesá, tak toto teplo opäť uvoľnia. Týmto je dieťa počas celej noci vždy vo svojej individuálnej oddychovej zóne. 

Ďalšie výhody: 
• Celoročný spací vak 
• Spací vak nahrádza bežnú prikrývku. Oblečte svojmu dieťaťu v závislosti od vonkajšej teploty body alebo pyžamko a vložte ho do spacieho vaku. Na základe inovačnej technológie a odnímateľným rukávom je možné spací vak Bubou používať v lete aj v zime.
• Priedušná tkanina 
• Chrbtová časť bez rušivého prešívania
• Prekrytý zips
• Tvar hrušky umožňujúci prevaľovanie 
• Optimálne vyrovnávanie teploty 
• Materiál vyhovuje norme Ökotex Standard 100 

60 cm – pre novorodencov do cca. 3 mesiacov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií: Podmienky ochrany osobných údajov