Dobrovoľná výmenná akcia autosedačky RECARO Zero.1

 

RECARO_Zero.1-zmensenaFirma Recaro Child Safety proaktívne uskutočňuje dobrovoľnú výmenu detskej autosedačky Recaro Zero.1. Dotknuté sú výlučne autosedačky s jednoznačne ohraničenou výrobnou šaržou. Pre našich zákazníkov je výmenná akcia bezplatná.

Kvalita a bezpečnosť sú pre nás veľmi dôležité. Zodpovedajúc tomu zodpovedne kontinuálne testujeme naše produkty a systematicky vyhodnocujeme aj spätnú väzbu z trhu, ktorú nám poskytujú naši obchodní partneri. Pri autosedačke RECARO Zero.1 sa v rámci tohto procesu zistilo, že v rámci ohraničeného času výroby bol eventuálne zabudovaný nastavovač pásu, ktorého funkcia je obmedzená. Pri dotknutých sedačkách sa preto počas prevádzky eventuálne môže uvoľniť jeden z pásov, ktorý zaisťuje dieťa. Ak je autosedačka použitá v smere jazdy, môže toto v prípade nehody viesť k väčšiemu pohybu dieťaťa a tým k ohrozeniu jeho bezpečnosti. Dotknuté autosedačky je možné jednoznačne identifikovať na základe ich sériového čísla. Model RECARO Zero.1 Elite nie je týmto problémom dotknutý.

Bezpečnosť našich zákazníkov je pre nás v stredobode. Preto sme sa proaktívne rozhodli pre dobrovoľnú výmennú akciu.

Odteraz môžete použitím nami zriadeného online-nástroja safety.recaro-cs.com prekontrolovať, či sa toto týka Vašej autosedačky, a eventuálne môžete priamo zaregistrovať bezplatnú výmenu za novú autosedačku. Pre spätné dotazy sme okrem toho zriadili telefonický hotline:
servisný tím je dostupný denne od 6 do 22 h v Nemecku na čísle 0800 6863 560, z iných európskych krajín na čísle: +49 (0) 9255 77-66.

Týmto opatrením chceme v zmysle bezpečnosti našich zákazníkov zaistiť, že už nebude používaný žiaden z dotknutých produktov. Ak sa výmena týka aj Vašej autosedačky, výslovne Vám odporúčame až do prevzatia náhradného produktu používať starú autosedačku s orientáciou proti smeru jazdy.

Je nám ľúto nepríjemností, ktoré Vám touto výmennou akciou vzniknú, a ďakujem Vám za Vaše pochopenie.

V prípade potreby môžete  kontaktovať  aj nás ako dovozcu značky Recaro do SR na tel. čísle: 02/52968042 alebo emailom na obchod@forbaby.sk kde Vám radi zodpovieme na dotazy.

> VÝMENNÝ PROGRAM AUTOSEDAČIEK RECARO OPTIA

 

 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií: Podmienky ochrany osobných údajov