Dobrovoľná výmenná akcia autosedačky RECARO Optia

RECARO_Optia-zmensena

Firma Recaro Child Safety sa rozhodla pre dobrovoľnú výmennú akciu autosedačky RECARO Optia. Bezplatne dostanete vymenený produkt.

Pri dynamických testoch uskutočňovaných v rámci porovnávacích pokusov v Stiftung Warentest sa oddelila sedačka od základne Isofix.

Tento výsledok testu berieme veľmi vážne. Preto sme bezodkladne po získaní tejto informácie prijali početné opatrenia na systémové zistenie dôvodu správania produktu, aké sa zistilo v StiftungWarentest.

Za týmto účelom boli okrem iného vykonané statické a dynamické testy ako aj výpočty. V žiadnych našich interných ako aj externe vykonaných testoch na akreditovaných testovacích zariadeniach (ADAC, TASS, CATARC) – a síce za podmienok, ktoré výrazne prevyšujú zákonné požiadavky (Euro-NCAP) – sa opísaná chyba nevyskytla.

Ako zodpovedná spoločnosť sme sa napriek všetkému rozhodli dobrovoľne vymeniť všetky autosedačky modelu RECARO Optia.

Ak vlastníte autosedačku modelu RECARO Optia, ponúkame Vám bezplatnú výmenu produktu. Náhradný model si môžete vybrať spomedzi modelov RECARO: Optiafix, Young Sport Hero alebo Monza Nova IS.

Odteraz si môžete výmenu zaregistrovať použitím nami zriadeného online-nástroja na safety.recaro-cs.com. Pre spätné dotazy sme okrem toho zriadili telefonický hotline: servisný tím je dostupný denne od 6 do 22 h v Nemecku na čísle 0800 6863 560, z iných európskych krajín na čísle: +49 (0) 9255 77-66.

Všetky ostatné RECARO produkty, ktoré je možné použiť v kombinácii so základňami Isofix – RECARO Smart Click a RECARO fix, nie sú výmennou akciou dotknuté.

Je nám ľúto nepríjemností, ktoré Vám touto výmennou akciou vzniknú, a ďakujem Vám za Vaše pochopenie.

V prípade potreby môžete  kontaktovať  aj nás ako dovozcu značky Recaro do SR na tel. čísle: 02/52968042 alebo emailom na obchod@forbaby.sk kde Vám radi zodpovieme na dotazy.

> VÝMENNÝ PROGRAM AUTOSEDAČIEK RECARO ZERO.1

 

 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií: Podmienky ochrany osobných údajov