Akcia Zväčšiť
  • 1 z 3
 

Recaro Monza NOVA 2 Seatfix Racing edition

Neohodnotené
 

RECARO predstavuje limitovaný Racing dizajn

Bežná cena 249,90 €
Ušetríte 37,50 € (–15 %)
212,40 €
177 € bez DPH
Značka Recaro
Kategória Autosedačky
Zvoľte variant
Recaro Monza NOVA 2 Seatfix Racing edition Kód tovaru 61512141466 varianta: Racing edition 21414 Vypredané 249,90 € 212,40 €
177 € bez DPH
   
 

Recaro Autosedačka Monza NOVA 2 Seatfix Racing edition


RECARO predstavuje limitovaný Racing dizajn pre detské autosedačky radu Monza Nova.


Nápadný dizajn v čiernej a červenej nadchýna nie len motoristických fanúšikov. Nákladné výšivky, výrazne ozdobné švíky a typické pásiky rallye robia z limitovaných sedačiek vytúžené unikáty . Dizajn umožňuje vyniknutiu automobilovej tradície RECARO a odzrkadľuje prenos know-how v rámci skupiny RECARO.

Nová RECARO Monza Nova 2 Seatfix: ešte viac bezpečnosti pre našich malých.

Etablovaná autosedačka RECARO Monza Seatfix bola rozšírená o dodatočné nárazové vypchávky a výstužná penou v oblasti panvy a hlavy, takže s novou autosedačkou RECARO Monza Nova 2 Seatfix bolo možné ešte viac znížiť zaťaženie dieťaťa.
Dodatočné nárazové vypchávky na rozdelenie zaťaženia v novej autosedačke RECARO Monza Nova 2 Seatfix, výstužná pena v oblasti panvy a hlavy a postranné nárazové lamely s funkciou odvetrávania, ktoré v prípade nárazu pôsobia ako absorbéry energie, zaisťujú, že zaťaženia pôsobiace na dieťa v prípade nárazu sú ešte viac redukované.
Fixné opierky rúk ponúkajú dodatočnú ochranu proti nárazu z boku v oblasti panvy.
Prostredníctvom integrovaných západkových ramien Seatfix je možné autosedačku RECARO Monza Nova 2 Seatfix bezpečne a jednoducho ukotviť v konektoroch Isofix vozidla. Dieťa, ktoré je zaistené trojbodovým bezpečnostným pásom vozidla, tak bude v prípade nárazu z boku menej zaťažené, pretože nie je potrebné zadržať dodatočne ešte aj hmotnosť sedačky.

Plynule do hĺbky nastaviteľná opierka hlavy zaisťuje bezpečnú polohu pri spánku, pretože hlava spiaceho dieťaťa nepadá dopredu a neopúšťa tak chránenú oblasť. Cez integrované reproduktory môže dieťa počúvať svoj vlastný audioprogram a v praktickom vrecku na sedačke je možné uložiť MP3-prehrávač.

Autosedačku RECARO Monza Nova 2 Seatfix je možné použiť aj vo vozidlách, ktoré nie sú vybavené systémom Isofix tak, že sa konektory Seatfix jednoducho vsunú do sedadla. Alternatívou k autosedačke RECARO Monza Nova 2 Seatfix je autosedačka RECARO Monza Nova 2, pri ktorej síce chýbajú západkové ramená Seatfix, inak ale vykazuje rovnaké vlastnosti, ako variant so Seatfix.

Sedačka RECARO Monza NOVA 2 Seatfix je vhodná pre deti vo veku od 3 1/2 do 12 rokov (od 15 do 36 kg), keď dieťa prechádza na 3-bodový bezpečnostný pás vozidla.

Rozmer: d/š/v: 45x54x67-81cm
Hmotnosť: cca. 6,5kg
ECE skupina II-III

monzanova2sf_adacmonzanova2sf_oemtc


 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií: Podmienky ochrany osobných údajov